Polityka prywatności

Polityka Prywatności firmy DACHMAR Mariusz Kwiatkowski

 1. Wprowadzenie
  Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych uzyskanych przez firmę DACHMAR Mariusz Kwiatkowski podczas korzystania ze strony www oraz w trakcie świadczenia usług wynajmu maszyn budowlanych.

 2. Administrator Danych Osobowych
  Administratorem danych osobowych jest firma DACHMAR Mariusz Kwiatkowski z siedzibą w Podwarpie 59a, 42-510 Wojkowice Kościelne. Kontakt z administratorem jest możliwy pod numerem telefonu: +48 606 981 073 oraz adresem e-mail: dachmar@interia.pl.

 3. Zakres przetwarzania danych
  Przetwarzamy dane osobowe podane dobrowolnie przez klientów w trakcie korzystania z naszych usług, w formularzach kontaktowych oraz dane zbierane automatycznie podczas odwiedzin na stronie.

 4. Cel przetwarzania danych
  Dane są zbierane w celu:

  • realizacji umów wynajmu maszyn budowlanych,
  • odpowiedzi na zapytania klientów,
  • analizy ruchu na stronie,
  • celów marketingowych.

 5. Prawa osoby, której dane dotyczą
  Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, prawo do ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

 6. Cookies
  Strona korzysta z plików cookies w celu poprawy jakości świadczonych usług, analizy ruchu oraz celów marketingowych.

 7. Zgoda na przetwarzanie danych
  Przesyłając formularz kontaktowy, użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę DACHMAR Mariusz Kwiatkowski w celach kontaktowych. Użytkownik ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

 8. Zmiany w Polityce Prywatności
  Firma DACHMAR Mariusz Kwiatkowski zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Wszelkie zmiany będą publikowane na stronie internetowej.